2 el eşya alanlar

Hakkımızda

İkinci El Eşya Alım Hizmeti

Eskiyen eşyalarınızı vermek ve yenilerini almak istiyor ama eşyalarınızı değerinde alacak güvenilir bir spotçu bulamıyorsanız ikinci el eşya alımı yapan büromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Onarım gerektiren, ufak tefek sorunları olan, şehir değişikliğinden dolayı satmak zorunda olduğunuz ya da değiştirmek istediğiniz eşyalarınızı değerinde alarak paranızı anında nakit olarak ödüyoruz.

 Eşyalara Değer Nasıl Biçilir?

 Eşyalarınızın kullanım durumuna ve özelliklerine göre biçtiğimiz değer karşılığında eşyalarınızı alıp, kullanılabilir bir hale getirecek şekilde onarıyor ve yeniliyoruz. Bu sayede eski eşyalarınız, yeni evlerinde yeni hikayelere tanık olmak için yeni sahipleri ile buluşuyor.

 Güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışı ile durmadan müşteri memnuniyeti için çalışan ekibimiz, düşük bütçeli ailelerin sağlam ve kullanışlı eşyalara sahip olmasını sağlıyor. İkinci el eşyaların onarım gerektiren bölümleri tespit ediliyor ve yeni gibi yapıldıktan sonra yeni sahiplerini bulmak üzere satışa çıkarılıyor.

 İkinci El Eşya Hizmeti

 Pek çok kişi ani bir şehir değişikliği, eşya değişikliği gibi nedenler ile eşyalarını ikinci el eşya alan spotçulara vermek istiyor. Eşyalarınızın değerinde alınması için bizimle anlaşabilirsiniz. Arızalı olan eşyalarınız alınarak yenilenmek ve onarılmak üzere tüm bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirildikten sonra satışa yeniden sunuluyor.

 Eşyalarınız bu sayede başka evlerde başka kişilerde kullanılmaya devam ediyor. Eşyalarınızın değerlendirilmesi ve paraya çevrilmesi için de güvenilir spotçular ile anlaşarak siz de ikinci el eşya alım hizmetinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.